حساب کاربری

یا

66670692021

با مـا در تمـاس باشـید

اجرای سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی چیست؟

سیستم سقف عرشه فولادی یکی از اقتصادی ترین، سریع و سبک ترین روش برای ساختمانها می باشد. سقف عرشه فولادی از ورق گالوانیزه با مقاومت کششی حداقل 300 n/mm2 توسط دستگاه Rooll forming  به شکل ذوزنقه ای درآمده و دارای ضخامت 07میلی متر تا1.25 میلی متر می باشد و به عنوان قالب بتن ریزی قرارمی گیرد که با بتن بصورت مرکب نقش سازه ای ایفا می کند، باعث افزایش دهانه تیرریزی تا3/5 مترمربع بدون تیر فرعی وتا7 متر با تیر فرعی بدون شمع بندی مورد استفاده قرارمی گیرد.

ورق ها طبق ضوابط  مبحث دهم ساختمان با استفاده از گل میخ های استاندارد بر روی پل ها و تیرهای فلزی توسط دستگاه جوش متصل شده و سپس شبکه آرماتور روی آن قرار داده واقدام به بتن ریزی می گردد که در نوع خود از استانداردترین دتایل اجرایی می باشد. سرعت فوق العاده نصب و آماده سازی سقف جهت بتن ریزی تا 2000 مترمربع در روز، این محصول ساختمانی را در رتبه بالایی در پروژه های بزرگ قرار داده بطوریکه زمان اجرا ار تا 40% کاهش می دهد.

دستمزد اجرای سقف عرشه فولادی ؟

دستمزد اجرای سقف عرشه فولادی شامل هزینه پهن کردن ورق که پس از برش ورق بر اساس لیست ابعاد ارسالی توسط کارفرما بر روی تیر ها جانمایی می گردد پس از چانمایی می بایست اقدام به تثبیت ورق نمود این مهم از طریق اتصال ورق به اسکلت به وسیله گلمیخ که با برق فشار قوی بر روی ورق جانمایی می گردد  بعد از این مرحله نصب  فلاشینگ در اطراف سازه صورت میپذیرد و در نهایت استفاده از شبکه میلگرد و فرآیند بتن ریزی صورت می پذیرد تمامی فرآیند های اشاره شده در اجرای سقف عرشه فولادی لحاظ خواهد گردید که به طور میانگین هزینه اجرای هر متر مربع اجرای سقف عرشه فولادی بین 45000 تومان تا 80000 تومان می باشد که این هزینه بسته به شرایط پروژه و موقعیت محیطی آن است.

 کلیه فرآیند های اجرای سقف عرشه فولادی توسط متخصصین اجرای سقف  آهن چک با نهایت کیفیت و سرعت صورت می پذیرد. در اجرای سقف عرشه فولادی هزینه های دیگری از جمله هزینه کرایه جرثقیل بابت انتقال ورق های فرم داده شده عرشه به طبقات و هزینه اجاره دیزل ژنراتور برای تامین برق مورد نیاز جهت گلمیخ زدن نیز نهفته است .

ورق عرشه فولادی چیست؟

ورق عرشه فولادی همان ورق گالوانیزه خام می باشد که در ضخامت  های 0.7 ، 0.8  ، 0.9 ،1 ، 1.25 میل می باشد که در گام (ارتفاع) 65 میلیمترو 75 میلیمتر توسط دستگاه فرمینگ تولید می گردد. عرشه فلزی یا عرشه فولادی در سال‌های اخیر به یکی از روش‌های مورد علاقه در ساخت و ساز تبدیل شده است و تامین‌کنندگان مختلفی از ورق‌های فلزی وجود دارند که به دلیل محبوبیت جدید در ساخت و سازهای ساختمان‌های چند طبقه به دلیل انعطاف‌پذیری  در اجرا  که به صورت ترکیبی ایجاد می‌کند، اخیراً ظهور کرده‌اند.

از مزیت های بسیار مهم عرشه فولادی سرعت بالای اجرا و پیاده سازی و همچنین انعطاف پذیری آن نسبت به سایر روش ها می باشد. با توجه به چنین مزایایی، در ساخت و سازهای مسکونی، تجاری و صنعتی کاربرد پیدا کرده است ورق های عرشه فولادی در کلیه سازه های اسکلت فلزی کاربرد داشته و میتوانند گزینه ایده ال برای ساختمان های با تعداد طبقات بالا باشند.

ورق های عرشه فولادی در سوله ها و سازه های صنعتی نیز می توانند استفاده گردند یکی از کاربرد های رایج این ورق اخیراً برروی پل های عبور مرور خودرو نیز می باشد.

ثبت درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات تماس خودرا وارد نمایید کارشناسان ما تا حداکثر 24 ساعت آینده برای مشاوره اجرای سقف با شما تماس خواهند گرفت.

Call Now Button